Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Vaping u TC modu

• Please log in to reply
2 replies to this topic

s1m0n

s1m0n

Member

• Members
  • 28 posts
Kako vi vejpate u TC modu. Moj setting je:
- coil materijal: SS
- coil otpor: 0.66 Ohm
- snaga: 8W
- temperatura: 150 Celzijevaca

Prema onom što čitam po Internetu daleko sam od najčešćih setupa... A opet sam zadovoljan sa tim setupom...
  • 0

Rain

Rain

Advanced Member

• Members
  • 159 posts
Ni200, 28 gauge, 8-10 wrapova oko 2-3mm(ovisno o attiju). Probao sam SS, titanium, ali ni200 mi najvise odgovara. Cekam jos da probam NiFe48

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
  • 0

4D1

4D1

Member

• Members
  • 23 posts
  • LocationBihac, BiH

ja se u zadnje vrijeme patim sa TC na DNA200 i sve mi govori da u se vratiti dobrom starom kanthalu. Kad se tek pojavio TC probao sam malo sa ni200 pariti ali mi je bilo pegla raditi setupe sa niklom tako da sam odustao od toga brzo. Najvise me nervira prekidanje snage i variranje signala u TC. 

• 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.