Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Pomoc pri odabiru MODa

• Please log in to reply
10 replies to this topic

looka1

looka1

Newbie

• Members
  • 5 posts
  • LocationZagreb
Kao sto naslov kaze, trebao bih pomoc pri odabiru moda. Parim vec skoro 2 godine (egica i aspire ets). Planiram uzeti Joyetech Cubis jer ima gotove grijace (nemam vremena igrat se s izradom grijaca) i svi ga hvale, ali neznam koji mod. Kod moda mi je bitno da ima mogucnost punjenja putem usb-a, nije mi bitno da ima kontrolu temperature i po mogucnosti da nije previse velik i da je jednostavan za upotrebu. I da je neka normalna cijena (uzimao bi izvana).
Koristio bih ga za normalnu upotrebu m2l. Nikakav subohm i slicno.

Hvala unaprijed. :)
  • 0

cigla

cigla

Advanced Member

• ForumFriend
  • 1,011 posts
  • Locationzgb

Kad već uzimaš Joyetech Cubis, eVic VTC Mini bi po meni bio najbolji izbor.

Malen, kompaktan, a još k tome i upgradeable.

Ja ga koristim već mjesecima i za te novce još mu nema ravnog ;)

Edited by cigla, 12-02-2016, 18:36:41.

• 0

m3 power

m3 power

Advanced Member

• Members
  • 203 posts
  • LocationZagreb
Ja imam evica vt, prije toga sam sahranio 2 istick 50 u 3 mjeseca. Evic vt je odlican. Sad sam iskoristio popust na ft i dugo sam se dvoumio ata uzet za drugi mod. Jako me privukao sxk zero (prekrasan mi je) ali me bilo strah kakav je tako da sam uzeo evic vtc mini. Mislim da su joytechovi modovi trenutni best buy.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
  • 0

danni1

danni1

Member

• Members
  • 19 posts
  • LocationDugo Selo

Ja imam evica vt, prije toga sam sahranio 2 istick 50 u 3 mjeseca. Evic vt je odlican. Sad sam iskoristio popust na ft i dugo sam se dvoumio ata uzet za drugi mod. Jako me privukao sxk zero (prekrasan mi je) ali me bilo strah kakav je tako da sam uzeo evic vtc mini. Mislim da su joytechovi modovi trenutni best buy.

Kad pročitam lošu kritiku za Istick stvarno se zabrinem. Imam 30 W već preko godinu dana,taj mod živi kod mene u džepu sa šarafima,metalnom prašinom, žbukom..nema čega nema u mojim džepovima. Padao je dva puta sa skele,cca 10m. Taj jadnik izgledakao da ga je grom pogodio sav je zguljen i stvarno neugledan. Nikad nije zatajio ili pokazao bilo kakvo negodovanje,taj je stroj neuništiv. Takvo je moje iskustvo s Istick 30w. Često vidim negativna iskustva i sve si mislim da ovaj svoj umirovim i da ga stavim u rezervu jer izgleda ta takav više neću pogoditi.

Stvarno, kad vidim kritike ne bih ga dao za ganc novi.

• 0

m3 power

m3 power

Advanced Member

• Members
  • 203 posts
  • LocationZagreb
Ma super da je tako
Mozda mu treba takav tretman ;) ja svoje pazio i mazio pa krepali.

• 0

60nine

60nine

Advanced Member

• Members
  • 248 posts
  • LocationZagreb

glede eLeafa - imam 100w (v1), pao nedavno na koncertu na pod - jako - baterije se razletile po flooru - srecom ne predaleko :D skupio sve, mod i subtank mini bez ogrebotine, radi ko urica i dalje...

• 0

Marsgeko

Marsgeko

Advanced Member

• Members
  • 249 posts

Pioneer4You iPV D2 Box Mod 

• 0

4D1

4D1

Member

• Members
  • 23 posts
  • LocationBihac, BiH

D2 nema punjenje preko USB tako da je preporuka VTC mini, a ako si spreman platiti malo vise i zelis neki DNA cip onda si uzmi Vaporshark rDNA 40 ili Sbody Macro DNA 40

• 0

niny

niny

Advanced Member

• Members
  • 914 posts
  • LocationVodnjan
d2 ima punjenje preko USB-a :)

Poslano sa mog X5pro koristeći Tapatalk
  • 0

4D1

4D1

Member

• Members
  • 23 posts
  • LocationBihac, BiH

d2 ima punjenje preko USB-a :)

Poslano sa mog X5pro koristeći Tapatalk

bio je onaj 9V punjac kao u starih nokija prije, nisam znao da su promjenili na USB ali nema stepdown u W modu pa ako ti to nesto znaci sto da znas :) vtc mini svakako bolji mod deset puta od D2, govorim iz iskustva

• 0

medved

medved

Advanced Member

• ForumFriend
  • 2,644 posts
  • LocationSamobor
Ima USB punjenje, samo nije mircoUSB jack nego ona bananica, da...
  • 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.