Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

još jedan pokušaj

• Please log in to reply
20 replies to this topic

catevs

catevs

Advanced Member

• Members
  • 58 posts
Mogu ti ja dati par osvrta na sve te atomizere (knonove, naravno)
Tilemahos uz modifikaciju cijevčice za zrak daje bolju aromu, ali i dalje osjetljiv na količinu vate, pa nekada zna ili grgljati ili dryhit, ali ako pogodiš kako treba dobra aroma

Heron: na svim klonovima treba provrtati dimnjak jer su kinezi ostavili mali zub pa zna zagrgljati kada se skupi kondenzat. Na mehanici na hibridnoj konekciji izgleda super, dok na 510 je predugačak. Kada bi napravili samo 510 bio bi to fantastičan aty jer zbog male komore daje odličnu aromu.

Kayfun 4, meni ništa posebno, previše dijelova, ali da se vrlo lako složiti, aroma ništa spektakularno

Calix: najnoviji klon u mojoj kolekciji, lak za složiti, gornja gumica zeru predebela pa se prilikom punjenja odšarafljuje i dimnjak ako se ne pazi. Dobra aroma

Nextgen, fantastičan mali gen, ne curi, a aroma na duhanskim i čisto voćnimtekućinama meni najdraža

Nextiny, zeru bolji nego Nextgen
  • 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.