Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

još jedan pokušaj

• Please log in to reply
20 replies to this topic

cesa

cesa

Advanced Member

• Members
  • 432 posts
  • LocationPetrovsko

Pozdrav svima

prošlo je dugo vremena, a ja se odvikao od e cigarete...

imam kangertech subtank start kit, al na to se nikad nisam naviknuo, nemogu direktno vuci u pluca, možda tekučina prejaka al nebitno.. imam i kayfun v3.1 i istick 20w a to mi je samo ok, ništa posebno, uz to nebi mogao cigarete ostavit...

planiram obnovit opremu pa si razmišljam kupiti ili sx mini il pioneer4you... uz to bi neki bolji tank, recimo sfera il nešto slično... 

e sad, uložio bi 1000kn pa molim savjet kaj bi bilo a te novce najbolje složit?  ne smeta mi rabljeno, nit klonovi, sve dolaze u obzir, samo da probam izdržat bez cigareta jer me duhan ubija, miris, kašalj i sve živo... 

hvala

• 0

Dodo91

Dodo91

Advanced Member

• Members
  • 79 posts
  • LocationZagreb
Ja bih ti preporucio evic vtc mini i rose v2-s klon ( ne znam kolko kosta original) ili tilemahos v2
  • 0

kranjo

kranjo

Advanced Member

• RapidProgress
  • 806 posts
  • LocationVaraždin
Kaja i vtc mini za pocetak.
S kajom ne mozes fulat, najlaksa za sloziti. Vtc mini najsvestraniji mod trenutno.
  • 0

Fyla

Fyla

Advanced Member

• Members
  • 84 posts
  • LocationMali Bukovec

Ako kaju imaš i nije ti to to, onda ajmo dalje. Moj prijedlog ti je da probaš onda kupit tilemahosa, jednostavan je za složit, a daje daleko bolju paru. Složiš normalni neki otpor oko 1.5ohma i može koristiti i taj istick za početak. Ako ti se svidi onda možemo dalje na mod itd

• 0

kranjo

kranjo

Advanced Member

• RapidProgress
  • 806 posts
  • LocationVaraždin

Ja iskreno mislim da nije stvar u hardware-u nego u software-u. Ja sam cigarete ostavio zbog eroll-a tak da ... :D

• 3

Del Boy

Del Boy

Advanced Member

• ForumFriend
  • 7,458 posts
  • LocationZagreb
Kranjo u sridu.

Sent from my GT-I8530 using Tapatalk 2
  • 1

vukes

vukes

Advanced Member

• Members
  • 152 posts
Po meni je hardware cist ok, ima sigurno atija koji daju bolju aromu i kaj ja znam kaj jos ne. Ja sam sa provarijem i vivi novama bacio skroz cigarete a provari je davao 15 w. Ja sam krenuo sa 18 mg. Sve u svemu moras sam sebi rec da nema vise pljugi i toga se drzat. Kolicina nikotina bi ti trebala bit i vise nego dovoljna naspram kolko unosiš sa cigaretama. Dobar software je uvijek dobrodošao jer sve je lakše ukoliko je sve to i jako fino. Ako ti fali baterije za cijeli dan i mislis kupit mod po meni je vtc mini odlican mod koji bi i ja kupio. Za atti ce ti drugi clanovi dati bolje preporuke jer nisam puno isprobavao , ja se drzim orig. kaje lite+ jer se pokazala da dobro radi. Eto toliko od mene
  • 1

markovm27

markovm27

Advanced Member

• Members
  • 116 posts
Za te novce. Od atija tilemahos v2, vapor giant v2.5, sfera, heron. Od modova vtc mini, cuboid, koopor ili d2.
  • 0

sinisa

sinisa

Advanced Member

• Members
  • 117 posts

Eto meni prošlo 2 godine ovih dana i nisam prešao preko 7-8 wata i otpora grijača ispod 1,5 ohma i sve uredno...

Samo sam smanjio nikotin jer imam žgaravicu preko 9mg.

Ne znam šta točno očekuješ od parenja....

Imao si dobrih atty-ja...

Mislim da je Kranjo dobro napisao....problem je u software-u....

• 0

cesa

cesa

Advanced Member

• Members
  • 432 posts
  • LocationPetrovsko
za atty budem razmislio još, a kaj se modova tiće sx mini mi se i dalje najviše sviđa i bas sam zapeo za njega, jest da malo skuplji al ljep mi.... za kolko se može nabaviti?

a probao sam kupovat one francuske arome, 70 i nešto kina za 15ml i odlične su..
kayfun mi odličan, al u zadnje vrijeme mi nije to to, kao da odmah nestaje onaj okus kao na pocetku dok slozim grijač, zaprlja se, i jednostavno odmah na pocetku nije dobar( koristim kanthal 0.32 7-8 namotaja microcoil...

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
  • 0

sinisa

sinisa

Advanced Member

• Members
  • 117 posts

Probaj kantal 0,20 namotaj na 2,5mm 4 namotaja. Imat češ i okus i pare dovoljno. Koristim čisti vg s jako malo arome.

• 0

ronc

ronc

Advanced Member

• RapidProgress
  • 1,996 posts
  • LocationKriževci
Cesa care... :)
Nek ti uspije ovaj put.
Sretno !

Sent from my Stolarska radionica
  • 1

cesa

cesa

Advanced Member

• Members
  • 432 posts
  • LocationPetrovsko

Cesa care... :)
Nek ti uspije ovaj put.
Sretno !

Sent from my Stolarska radionica

haha hvala, najgore što znam kak cigareti smrde, i kak mi smeta, i sad još mi gore, vidim da moram prestati, a tolko finih tekučina postoji, još kad se sjetim kad svaki dim povučeš sa užitkom... :D

• 0

4D1

4D1

Member

• Members
  • 23 posts
  • LocationBihac, BiH

nek je sa srecom ovaj put. Za neku jeftiniju a provjerenu opciju moja preporuka je kayfun litl plus V2 + Cool fire 4, ako ces removable bateriju onda VTC mini, a pak ako ti smeta punjenja kayfuna i sto se mora isprazniti da bi radio na decku onda Squape RS je super tank.

• 0

cesa

cesa

Advanced Member

• Members
  • 432 posts
  • LocationPetrovsko
več par dana bez frke izdržim..
kupio sam si baze 18mg pola litra(al mi malo prejako pa ću smanjit s drugom bazom) i natovario sam se hrpom arome za mixanje tak da mi to okej za sad...

tank imam kayfuna v4 i daleko mi boljo od 3...

sad cu jos kupit tilemahosa v2 sa ft-a al trebam pomoc kojeg da uzmem...
i htio bi herona bilo kojeg klona isto sa fasttecha al ha nemogu naći tamo....

posto bi sve kupovao sa fasttecha koji mod bi mogao tamo uzeti?
neznam dal mi treba nesto sa tc-om jer nikad nisam nista probao osim kanthala 24,30 i 32 i tjt...

Edited by cesa, 22-02-2016, 19:15:13.

• 0

niny

niny

Advanced Member

• Members
  • 914 posts
  • LocationVodnjan
ja sam uzeo tilemahosa koji se zadnji pojavio na FT, a mob ja sam uzeo na gearbestu doogee x5 pro za nekih 600 kn, 4g, quad core, 2 gb rama

Poslano sa mog X5pro koristeći Tapatalk
  • 0

cesa

cesa

Advanced Member

• Members
  • 432 posts
  • LocationPetrovsko
sry krivo sam napisao slovo, ne zanima me mob :D
mislio sam na mod al uzet cu vct mini 75w..

dakle zanima me samo kako naci herona na fasttechu, uzet cu tilemahosa i uzeo bi squape rs...

znam da kad sam prije pola godine kupovao herona tamo al nije bio pod tim nazivom...

• 0

tama

tama

Advanced Member

• Members
  • 435 posts
  • LocationĐakovo

ovo tražiš?

https://www.fasttech...0008168/1830407

• 0

cesa

cesa

Advanced Member

• Members
  • 432 posts
  • LocationPetrovsko

ovo tražiš?
https://www.fasttech...0008168/1830407

da, to sam tražio al nema nažalost :$

• 0

4D1

4D1

Member

• Members
  • 23 posts
  • LocationBihac, BiH

ja sam govorio o squape rs origialu, klonovi su bili prilicno sranje prije nekog duzeg perioda pa obrati paznju sta ces uzeti

• 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.