Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Ovo je forum naučne fantastike

• Please log in to reply
113 replies to this topic

ronc

ronc

Advanced Member

• RapidProgress
  • 1,996 posts
  • LocationKriževci
Dobrodošla ti nama :)

Sent from my Stolarska radionica
  • 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

Hvala svima na dobrodošlici.

Pitanje:

Smijem li puniti bateriju nešto prije nego se sasvim isprazni? Da mi se ne desi da se isprazni ujutro kad idem na posao, a još nemam rezervnu.  Može li ju takvo punjenje oslabiti?

• 0

Fyla

Fyla

Advanced Member

• Members
  • 84 posts
  • LocationMali Bukovec
Samo puni. Nista joj nece biti.
  • 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

Danas obavila svoje prvo čišćenje atomizera, ili kako se već zove.

Samo sam usnik izvukla, pa špricom ušpricala vodu u atomizer. Mućkala, iskapala, i tako par puta....Na kraju napravila dryburn. Dimilo se dobro i čini se da je prvi pokušaj uspio....jeeeeeeejj...

• 2

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts
  • LocationZagreb-V.Gorica
Bravo.
Ako nema gori okus nego prije onda je super obavljeno.
Mozda drugi put umjesto vode alkohol koristi,napravit ce bolji posao.

Edited by darko, 10-12-2015, 08:22:00.

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts
Okus je ko novi....
Strah me alkohola da ne ostane okus.
Sve super osim sto baterija vise ne traje po dva dana 😕
  • 0

niny

niny

Advanced Member

• Members
  • 914 posts
  • LocationVodnjan
ha ha, traži jači mod, šalim se, bitno da izdrži dan, ili uzmi još jednu bateriju, dobro došla
  • 0

ronc

ronc

Advanced Member

• RapidProgress
  • 1,996 posts
  • LocationKriževci
Sad budeš sve više vukla....fali organizmu aditiva i otrova iz pljuge.
Nakon mjesec dana ti batka traje pola dana i barem 3 ml 18 mg tekučine.
To je sve normala. S obzirom da smo mi na 6-15 ml dnevno....3 je jako malo :)

• 1

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

Sad budeš sve više vukla....fali organizmu aditiva i otrova iz pljuge.
Nakon mjesec dana ti batka traje pola dana i barem 3 ml 18 mg tekučine.
To je sve normala. S obzirom da smo mi na 6-15 ml dnevno....3 je jako malo :)

Nakon mjesec dana kupim novu za iste pare. Opet puno jeftinije nego cigarete  :smiley9:

• 0

ronc

ronc

Advanced Member

• RapidProgress
  • 1,996 posts
  • LocationKriževci
Optimista...tak treba :) :)

• 0

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts

Nakon mjesec dana kupim novu za iste pare. Opet puno jeftinije nego cigarete  :smiley9:

Ako ostaneš na parenju moja preporuka ti je barem jedna kvalitetna baterija i nekakav atty tipa Kangertech T3s.

Kvalitetna baterija će ti trajat puno duže od mjesec dana a atty ima izmjenjive grijače.

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts
Mamite me s tim jacim moodelima, vragovi jedni....
Al rano mi je o tome misliti. Moram jos puno toga nauciti prije nego pljunem paru na nesto o cemu nista ne znam....
Bumo vidli...kazu zagorci
  • 0

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts

Neeee,ovo što sam napisao je skoro ista baterija kao tvoja,samo puno kvaitetnija i sa više mAh-a.

Kanger T3s nije jači niti skuplji od sadašnjeg CE4 ali ima izmjenjiv grijač.

Ima ih htpetinu drugih čaki kvalitetnijih ali ovo bi te trebalo zadovoljit čak i na duže vrijeme.

Uz malo truda,pogledanih filmića moći ćeš sama čistit te grijače pa će ti duže trajat.

Sve skupa možda dvjestotinjak kuna sa 5 zamjenskih grijača a imaš opremu koja ti bude trajala dosta dugo.

Ovo je dobronamjerni savijet jer su na sreću mene savjetovali pa sam ostao na pari.

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

Neeee,ovo što sam napisao je skoro ista baterija kao tvoja,samo puno kvaitetnija i sa više mAh-a.

Kanger T3s nije jači niti skuplji od sadašnjeg CE4 ali ima izmjenjiv grijač.

Ima ih htpetinu drugih čaki kvalitetnijih ali ovo bi te trebalo zadovoljit čak i na duže vrijeme.

Uz malo truda,pogledanih filmića moći ćeš sama čistit te grijače pa će ti duže trajat.

Sve skupa možda dvjestotinjak kuna sa 5 zamjenskih grijača a imaš opremu koja ti bude trajala dosta dugo.

Ovo je dobronamjerni savijet jer su na sreću mene savjetovali pa sam ostao na pari.

Di kupiti?

• 0

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts

Di kupiti?

http://www.joye-shop...?id_product=107

http://mtmstore.hr/i...zer-kanger-t3d/

Ovo su zamjenski grijači.

http://mtmstore.hr/k...mini-protank-2/

Ima i skupljih opcija naravno,sa ovim sam ja počeo pa mislim da je dobar početnički set.

Napominjem da nemam ništa s niti jednim duanom kod nas da nebi ispalo da nekog reklamiram

Sve se to da i vani kupit možda i povoljnije,samo je ovo neki moj prijedlog.

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

http://www.joye-shop...?id_product=107

http://mtmstore.hr/i...zer-kanger-t3d/

Ovo su zamjenski grijači.

http://mtmstore.hr/k...mini-protank-2/

Ima i skupljih opcija naravno,sa ovim sam ja počeo pa mislim da je dobar početnički set.

Napominjem da nemam ništa s niti jednim duanom kod nas da nebi ispalo da nekog reklamiram

Sve se to da i vani kupit možda i povoljnije,samo je ovo neki moj prijedlog.

Ček... Kanger je atomizer koliko vidim.... Kakve veze ima s trajanjem baterije? Ili ima?...

• 0

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts

Ček... Kanger je atomizer koliko vidim.... Kakve veze ima s trajanjem baterije? Ili ima?...

CE4 je atty a eto sad i baterije sa tim imenom.

Kanger ima izmjenjiv grijač što je tebi dosta bitno jer mislim da CE4 nema pa moraš kad se zaprlja mijenjat sve.

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

CE4 je atty a eto sad i baterije sa tim imenom.

Kanger ima izmjenjiv grijač što je tebi dosta bitno jer mislim da CE4 nema pa moraš kad se zaprlja mijenjat sve.

nisam ni ja sigurna

Hvala ti, pogledat cu

• 0

buje3000

buje3000

Newbie

• Members
  • 2 posts
  • LocationRijeka

bolje ti je uzet jednu kvalitetnu bateriju jednom i dat jednom 200kn, nego svaki mjesec izdvajat 100kn na no-name bateriju i čekat kad će se pokvarit, ili joj opast kapacitet - kraće će trajat između 2 punjenja. Trebala bi trajat bar 6 mjeseci. Naši shopovi daju garanciju 3 mjeseca. Odabirom izmjenjivih grijača za atomizer tipa t3d, evod, protank 3 mini,  1.8 ohm - 2.4ohm baterija će duže trajati nego s grijačima nižim od 1.8 ohm. isto tako daju više okusa. Ovi sa izmjenjivim grijačima je i lakše održavat. Lako se rastavljaju. Svako toliko atomizer bez izmjenjive glave grijača potopiš u vruću vodu i očisti se sam.  

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

bolje ti je uzet jednu kvalitetnu bateriju jednom i dat jednom 200kn, nego svaki mjesec izdvajat 100kn na no-name bateriju i čekat kad će se pokvarit, ili joj opast kapacitet - kraće će trajat između 2 punjenja. Trebala bi trajat bar 6 mjeseci. Naši shopovi daju garanciju 3 mjeseca. Odabirom izmjenjivih grijača za atomizer tipa t3d, evod, protank 3 mini,  1.8 ohm - 2.4ohm baterija će duže trajati nego s grijačima nižim od 1.8 ohm. isto tako daju više okusa. Ovi sa izmjenjivim grijačima je i lakše održavat. Lako se rastavljaju. Svako toliko atomizer bez izmjenjive glave grijača potopiš u vruću vodu i očisti se sam.  

Kužim...

A logično je bilo da kao početnik uzmem neki jeftinjak jer nisam znala hoće li mi se svidjeti, hoću li uopće ostati na tome i ostale početničke dvojbe.... Dati 300-400 kn za stvar koju možda nećeš koristiti mi je glupo.

Naročito ako se taj iznos pomnoži sa dva jer je i moja grublja polovica odlučila krenuti s e cigaretom   :)

• 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.