Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Ovo je forum naučne fantastike

• Please log in to reply
113 replies to this topic

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

:smiley10:

Majke ti mile...ludja sam i veća neznalica nego prije čitanja.

Niti kužim te  vaše izraze niti potrebu za kompliciranjem. Al to je vjerojatno moj problem,i nadam se da će mi i ostati jedini problem, pa da neću morati sve ovo učiti.

Dakle... Na e cigareti sam od petka ujutro, znači danas treći dan. Odlično mi je, duvan mi ne fai i sve 5.

A počelo je ovako:

Frendica me odvukla u Kaufand di Pufkalica ima svoj štand. Tamo sam se raspitala ukratko što mi treba kao početnici i ženska mi preporuči ovo: 

http://puffkalica.hr...e-cigareta-ce4/

E cigreta za početnike sa bočicom tekućine-130 kn.

Aj, nije skupo, pa kažem probat ću. I krenem.....

Sve super

E sad, čitam da te vaše najbolje i najskuplje baterije traju svega jedan dan. A evo, ova moja je izdržala puna 2 dana do prvog punjenja i izgleda da će opet toliko. 

Drugo, zanima me zašto bih imala potrebu za drugim, i skupljim, i kompliciranijim modelima ako mi je ova početnička sasvim dobra i sasvim dovoljna?

Ako mi potraje mjesec dana, odem u trgovinu i kupim si novu, istu ovakvu. Jer 130 kune mjesečno naspram dosadašnjih 700 koje sam davala na cigarete, su zanemarive. I tući ću se nogom u guzicu ako mi uspije da trošim samo toliko.

Eto... prosvijetlite me i recite mi razliku između početničkih i ostalih modova (to sam jedino skužila što znači....možda  :smiley9: ) te zašto bi te bile samo za početnike

Hvalaaa

• 0

Rain

Rain

Advanced Member

• Members
  • 159 posts

paris ko pocetnik na tome, netko duze netko krace
pa onda probas od poznanika nesto bolje, pa skuzis da to bolje ima vise arome, daje vise pare, generalno je veci gust
pa onda prijedjes na to

ukratko, isto kao da usporedis clio i bmw 7, i jedan i drugi te odvezu na mjesto gdje zelis ici, samo je pitanje koliko je ta voznja udobna, gust i ostalo

• 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

paris ko pocetnik na tome, netko duze netko krace
pa onda probas od poznanika nesto bolje, pa skuzis da to bolje ima vise arome, daje vise pare, generalno je veci gust
pa onda prijedjes na to

ukratko, isto kao da usporedis clio i bmw 7, i jedan i drugi te odvezu na mjesto gdje zelis ici, samo je pitanje koliko je ta voznja udobna, gust i ostalo

Mislila sam da to ovisi najviše o tekućini

Al, kao što rekoh, početnik sam....

Onda mi je možda najbolje niti ne probavat ništa bolje pa neću ni znati da nešto propuštam  :smiley105:

• 0

Del Boy

Del Boy

Advanced Member

• ForumFriend
  • 7,458 posts
  • LocationZagreb
Većini na forumu je ovo hobi, nekima posao a nekima oboje. Nema niš loše u tome da pariš egicu i c4. Dapače, većina ljudi koja pari je upravo na tome. Ak gledaš kak ušparat koju kunu drži se toga. I sretno. :)

Sent from my GT-I8530 using Tapatalk 2
  • 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts

Većini na forumu je ovo hobi, nekima posao a nekima oboje. Nema niš loše u tome da pariš egicu i c4. Dapače, većina ljudi koja pari je upravo na tome. Ak gledaš kak ušparat koju kunu drži se toga. I sretno. :)

Sent from my GT-I8530 using Tapatalk 2

:smiley11:

eee to sam htjela čuti....  :)

I evo, naučila još jedan izraz "egica"   :)

• 1

gaso

gaso

Advanced Member

• Members
  • 198 posts
  • Locationvelika gorica

e da mi je upoznat nekoga tko nakon egice proba bolje,  pa sam sebi kaze kaj ce mi bolje kad su mi egice jeftinije???? i zapravo ako netko ovo radi zbog ustede onda ili je lud ili nezna u kaj se upusta, :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:,,,,, nema tu nikakve ustede ni laganja da je ovo jeftino, ovo je skuplji sport ili bolje receno hobi, koji kosta puno vise nego cigarete, a opet je i zdraviji,,,,, ali ako te egica zadovoljova vise od obicne cigarete onda samo naprijed i Dobrodosla,,,,,,, ALI poslije egice uvijek dodje kakav-takav MOD,,,, sretnoooooo

• 1

Rain

Rain

Advanced Member

• Members
  • 159 posts

skupo je ako prijedje u hobi jer se trazi sveti gral
ali bez obzira na to, za nekoga tko je pusio recimo 2 kutije dnevno ovo je i dalje jeftinije

isao sam kalkulirati koliko sam potrosio, pusio sam 1,5 - 2 kutije dnevno i ovo mi je i dalje jeftinije.
S time da si sam miksam tekucine pa me to ispada jako jako jeftini, od opreme sam skupio ono sto sam htio, naravno trenutno, i to je to.
sa svim time, kupnjom, prodajom i svime sam i dalje u plusu, skoro 50% manje potrosio u skoro 4 godine koliko parim

samo {cenzura}, nije isto kroz mjesec svaki dan dati recimo 44kn ili iskesrati jednom mjesecno 1400kn za mod.
A mod se ne kupuje svaki mjesec, ali onaj psiholoski ucinak je drugaciji

• 0

Fyla

Fyla

Advanced Member

• Members
  • 84 posts
  • LocationMali Bukovec
Sve dok ti parenje ne preraste u hobi skupljanja i isprobavanja svega i svacega, bit ce ti daleko jeftinije od smrdusa. Sto ne mora biti slucaj da iti to nuzno i postane hobi.
Ako si zadovoljna sa ovim sto trenutno koristis i nemas potrebe za cigaretom, kamo srece za tebe. Em sparas, em uzivas. I nastavi tako
  • 1

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts
  • LocationZagreb-V.Gorica

Frend s posla je 3 godine na Joyetech egici i Ego cc atty-u.Njega to zadovoljava količinom pare,arome i naravno jeftinom alternativom cigaretama.

On pari 50 ml-a mjesečno dok meni 50 ml-a možda traje 5 dana.

Dok god tebe to zadovoljava i uspjeva držat dalje od cigarete samo nastavi.

Moja preporuka je da si kupiš još jednu bateriju,dok se ova puni da imaš na čemu parit.

To što tvoja baterija traje 2 dana a recimo meni jedan dan je zato jer sam na manjim otporima nego ti,parim prosječno oko 10 ml-a dnevno itd.

Pozz i uživaj.

• 0

el_corazon

el_corazon

Advanced Member

• ForumFriend
  • 119 posts
  • LocationOsijek

Busardo je snimio film na tu temu pa preporučam pogledati....

• 0

Babaterija

Babaterija

Advanced Member

• Administrator
  • 5,436 posts
Ma ovaj forum je leglo zla. Vidi samo tu ekipu :))
  • 0

el_corazon

el_corazon

Advanced Member

• ForumFriend
  • 119 posts
  • LocationOsijek

Rule no.1 - za razliku od drugih foruma, ni u kome slučaju ne mari za admina, on je tu kao lijevo smetalo :cool:

• 1

kranjo

kranjo

Advanced Member

• RapidProgress
  • 806 posts
  • LocationVaraždin

Ma ovaj forum je leglo zla. Vidi samo tu ekipu :))

Oi! :D

Rule no.1 - za razliku od drugih foruma, ni u kome slučaju ne mari za admina, on je tu kao lijevo smetalo :cool:

:smiley42:

• 0

23-D

23-D

Advanced Member

• HighExperience
  • 4,507 posts
  • LocationPula
Dobro dosla.
Iscekujemo sljedecu temu u kojoj pitas koji mod kupiti. :D

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
  • 0

Babaterija

Babaterija

Advanced Member

• Administrator
  • 5,436 posts

:))
  • 0

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts
Ne bojim se ja hobija, svaki me kratko drzi 😀.
Je, financije su mi najveci problem pa cu gledati ne navuci se na skuplje stvari iako sam techno freak i svaka me elektronika privlaci. Dosadilo mu je da nosim strace i ne mogu si priustiti parfem jer mi fali za cigarete. Dosta je toga.
Osim toga, nadam se da ni parenje nece trajati vjecno nego da ce mi posluziti kao sredstvo skidanja sa duhana.
Iako ne vjerujem u to jer sam strastveni pusac i nesto mi mora dimiti

Hvala svima na dobrodoslici i podršci. ☺
  • 1

fudo san

fudo san

Advanced Member

• Members
  • 169 posts
  • Locationsanctuary

Ma ne brini samo te zezaju i plaše.

Jeftinije je i to dosta jeftinije, mene ispadne cca 150 do max 200 kuna mjesečno kad sve skupa zbrojim i oduzmemm.

Naravno, to je pod uvjetom da si čovjek sam miksa tekućine, slaže setup i slično i da ne nasjeda na razne reklamne trikove.

Svega se može naći jeftinoga a da kvalitetom bude sasvim zadovoljavajuće što na početku nije bio slučaj.

Tako da...ukoliko jednom poželiš prelazak na nešto bolje, siguran sam da će se ovdje naći dosta žentlmena da ti sve objasne.

• 1

Tajci

Tajci

Advanced Member

• Members
  • 143 posts
Hvala japanac 😛

Evo maloprije procitah da bi te attije trebalo kao nesto i cistiti ili prati....
Fuck.... Ako rastavim, to ni bog vise ne sastavi 😕
  • 0

darko

darko

Advanced Member

• Donator
  • 994 posts
  • LocationZagreb-V.Gorica

Samo se ti opusti.

Jednom ćeš možda doći i do ovoga dolje.

atomizer-ithaka-clone.jpg

• 2

kranjo

kranjo

Advanced Member

• RapidProgress
  • 806 posts
  • LocationVaraždin

ULRCBPy.gif

Ne vjerujem, pa s tim su i mene plašili kada sam počinjao :lol:

• 1

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.