Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Ego One problem

• Please log in to reply
8 replies to this topic

DangerousB

DangerousB

Newbie

• Members
  • 4 posts

Pozdrav! Eh ovako koristim ego one xl od subote i zadovoljan sam osim jedne stvari kada vucem previse ima krkljanja i ponekad osjetim tekucinu kako izleti kroz onaj mouthpiece :( Kada rastavim ego one vidim da ima tekucine ispod grijaca ne znam kako dodje do tog dijela i da li uopste mora? :/ Kao da procuri.... Ako moze pomoc sta da uradim bio bi zahvalan! hvala

• 0

markoveliki

markoveliki

Advanced Member

• ForumFriend
  • 614 posts
Vuci polako
  • 0

sinisa

sinisa

Advanced Member

• Members
  • 117 posts

Što lakše to bolje....

• 0

DangerousB

DangerousB

Newbie

• Members
  • 4 posts

Ja se nadam da je do toga :) morat cu se kako izgleda i nauciti kako se vuce na elektricnoj hahha

• 0

medved

medved

Advanced Member

• ForumFriend
  • 2,644 posts
  • LocationSamobor

Da, nemaš druge... jer mnogi ovdje već zaboravljaju... sjetim se, kad su bile cigarete u pitanju - ja sam bome vukao ko sivonja. I nisam mogao light cigarete jer bi me zabolilo iza ušiju koliko bi se silio povlačiti :cheesy:

No sa ecigaretom je to "nježnije", povlačiš lagano, ali duže... budeš se već izvježbao ;)

• 0

DangerousB

DangerousB

Newbie

• Members
  • 4 posts

ma ja sam vec mislio wtf... nije valjda da se povkarilo nakon 4 dana koristenja ali imam garanciju na svu srecu

• 0

Babaterija

Babaterija

Advanced Member

• Administrator
  • 5,435 posts

Pozdrav DangerousB i dobrodošao!

Svakako obrati pažnju i na gustinu liquida. Ako je previše vodenast onda pretapa grijač na dosta atomizera. Samim tim ti ne stigne sagoriti liquid i imaš slamku za sok :D

Probaj drugi liquid. Probaj višu voltažu i na kraju drugi atomizer. Sve od navedenog može biti problem. Pogotovo ako je baterija pri kraju ili struja slaba.

• 0

DangerousB

DangerousB

Newbie

• Members
  • 4 posts

Pozdrav DangerousB i dobrodošao!

Svakako obrati pažnju i na gustinu liquida. Ako je previše vodenast onda pretapa grijač na dosta atomizera. Samim tim ti ne stigne sagoriti liquid i imaš slamku za sok :D

Probaj drugi liquid. Probaj višu voltažu i na kraju drugi atomizer. Sve od navedenog može biti problem. Pogotovo ako je baterija pri kraju ili struja slaba.

Hvala na dobrodoslici :)

Liquid koji sam kupio da probam je american stars  blue magic 12mg nikoti. PG:47.15% I VG: 47.15% tako pise na ambalazi. A voltazu svakako ne mogu stimati na ego one-u.

• 0

Smislow

Smislow

Advanced Member

• Members
  • 259 posts
  • LocationŽrnovnica, Splitsko-dalmatinska županija

Da nisi previše zatvorio dovod zraka, pa vučeš višak likvida?

• 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.