Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Box

• Please log in to reply
49 replies to this topic

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts
  • LocationSerfaus / Tirol

Ja bih trebao malu pomoc, zelio bih prijeci sa neki box sa Nemesisa. Dosadila mi je cijev, vrijeme je za nesto novo.

Iskreno neznam sta uzeti, prevelika je ponuda. Parim na 0.50, 0.60 ohma + vata, nikotin je na 6mg, (kayfun v4 i russian 2.0).

Budzet je 80-100 €. 

Volio bih i neki atomizer u tu cijenu ubacit, ali prioritet je neki kvalitetni box, a atomizer moze i poslije doci.

Sasvim mi je svejedno je li baterija unutra fiksna ili ih moram vadit i stavljat na punjac.

Velicina, samo da nije cigla, neka srednja velicina.

Zanimljiva mi je opcija kotroliranja temperature (nije must have)

Bitno mi je da je EU shop. Jer neznam kak funkcionira carina u Austrij, pogotovo oko e cigarete, jer sam se naslusao prica da je zabranjena, u rangu sa obicnim cigaretama.

Hvala na pomoci.

• 0

matotdi

matotdi

Newbie

• Members
  • 2 posts
Uzmi kanger subox mini.. ja sam uzeo prije dva tjedna i prezadovoljan sam.
BTW cijena je oko 550-600kn
  • 0

Babaterija

Babaterija

Advanced Member

• Administrator
  • 5,436 posts

aaaaaaaaaaaaaa vidi avatara :))

sorry na off t.

• 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts

Gledao sam cijeli box, izgleda predobro. Zato sam odlucio ovdje trazit misljenje.

@Babaterija

Odlicno mu stoji, a najveca ironija u cijeloj slici, je ta da mu je ovo brat Zoran poklonio za rodendan prije koju godinu  :cheesy:

• 1

Del Boy

Del Boy

Advanced Member

• ForumFriend
  • 7,458 posts
  • LocationZagreb
Subox je best buy od ovih kineza definitivno.

Glava ganci čekaju te lanci. :)

Sent from my GT-I8530 using Tapatalk 2
  • 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts

Nesto drugo osim njega? Jer nevjerujem previse u te komplete. Iako totalno zanimljivo izgleda.

• 0

Del Boy

Del Boy

Advanced Member

• ForumFriend
  • 7,458 posts
  • LocationZagreb
Pa za te pare teško. Ovo dela kak spada. Imaš one joyetech vt ali previše je upitnika iznad njih. :)

Sent from my GT-I8530 using Tapatalk 2
  • 0

D-I-A-B-L-O

D-I-A-B-L-O

Advanced Member

• RapidProgress
  • 2,845 posts
  • LocationEdmonton, Alberta

Ja bih opet rekao yihi sx mini, ali on je malo skuplji a tu je i problem sa tom nesretnom bojom koja se guli. I dok meni osobno ta boja uopće nesmeta, nismo svi isti pa ono...

Od jeftinijih a dobrih, ili taj subox set, ili istick 50W. Mnogi imaju pritužbe na istick, ja ga nemogu nahvaliti. Apsolutno nikakvih problema.

No jedno je sigurno, ako želiš nešto na duže staze, onda definitivno idi na kvalitetniji čip, tipa yihi. Rekao bih i dna da nije tih nesretnih bugova sa ekranom. No, bojim se da ti u tom slučaju ni 100 eura nije dosta.

• 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts

Ok, izbor je pao na  Kangertech Subox Mini Starter Kit. Mala pomoc, koje bateriju su najizrdljivije u koristenju. Do sad sam koristio one tipicine zelene 18650, marku sam zaboravio kak se zove.

Narucujem iz mtm store.

Hvala svima na pomoci :)

• 0

Del Boy

Del Boy

Advanced Member

• ForumFriend
  • 7,458 posts
  • LocationZagreb

Imaš na ecigareta.hr , kod za popust 5% cup5 i batka ti je ako se odlučiš na Sony Konion US18650VTC4 ili 5

jeftinija nekih 25 kuna.

• 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts
Mislim da ću ipak ići na mtm store, radi još par stvari. Hvala na pomoci :)

Koliko baterija izdrži prosječno? Ja dnevno sa ovim setupom mijenjam do 3 baterije dnevno.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

Beco

Beco

Advanced Member

• HighExperience
  • 2,281 posts
  • LocationIstra

Definitivno subox mini-odličan kit

• 0

D-I-A-B-L-O

D-I-A-B-L-O

Advanced Member

• RapidProgress
  • 2,845 posts

Mislim da ću ipak ići na mtm store, radi još par stvari. Hvala na pomoci :)

Koliko baterija izdrži prosječno? Ja dnevno sa ovim setupom mijenjam do 3 baterije dnevno.

A to ćeš vidjeti sam. No u prosjeku, negdje kao i na mehanici. Elektronika prazni bateriju dublje nego što ju ti isprazniš na mehanici, ali ju i brže cucla.

Ja sam na mehanici trošio cca 1.5 18650 bateriju, a tako mi je otprilike išlo i na elektronici.

• 0

Smislow

Smislow

Advanced Member

• Members
  • 259 posts
  • LocationŽrnovnica, Splitsko-dalmatinska županija
http://www.efun.top/...d2-box-mod.html
  • 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts

Kanger SUBOX Mini Black Starter kit je narucen iz MTM store. Nadam se da ce mi stici do cetvrtka na kucnu adresu u Kninu kad stizem na godisnji. Dovoljno sam o njemu pogledao, i nisam primjetio da su ljudi nezadovoljni. Za pocetak i ulazak u "ciglu" bit ce dobar. Na jesen gledat nesto bolje. 

Hvala svima na pomoci, kad sve stigne javim dojmove. :)

• 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts
Box je stigao. :)

Za sad nemam zamjerke na njega. Super izgleda, super se drži u ruci. Samo moram pronaći idealne W. Ali to tek sutra kad stigne tekućina od TKIS i kad se napune nove baterije. Jer ovo kaj sad imam ne bih nazvao tekućinom(neki miješani okus voca) niti zadovoljavajuće baterija (u raspadu, skoro su se ogulite, a dvije su izgubile onu crnu zaštitu, tj onaj prsten na plusu.

Ima netko neku preporuku ili neke upute kak najbolje ovo čudo koristiti? Tekućina je 50/50 vg/pg, 3 i 6 mg nikotina.

I mislim da ću ipak morati svoj coil unutra smotati, jer ovaj od 0.50 mi je nekako čudan. Čak i ova tekućina ima bolji okus na moja preostala dva atomizera iz potpisa.

• 0

D-I-A-B-L-O

D-I-A-B-L-O

Advanced Member

• RapidProgress
  • 2,845 posts

Nadam se da si prvo natopio novi grijač prije nego si ga navrnuo u atomizer i napunio tekućinom. Subtankovi grijači su od vate, i mora se kapnuti 3-4 kapi u sam grijač, da vata počne povlačiti tekućinu, u protivnom lako spališ vatu i eto ti šugavog okusa.

i da, taj grijač na 0.5 Ohm treba ići na barem 25W da bi dao pare i arome, u protivnom dobiješ samo ubitačan TH.

• 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts
Jesam, to sam napravio. Pogledao sam dosta videa o samom atomizeru. Natopio sam ga, i onda stavio ostatak tekućine u tank i zavrnio... još ostavio par minuta da se dobro natopi. Budem sutra isprobao. Sad sam još umoran od puta iz Austrije. Hvala na savjetu.

• 0

Toni

Toni

Advanced Member

• Members
  • 111 posts
Evo mene nazad. Godišnji gotov, sestru udali, pocrnili na moru da sad odskacem od bijelih Austrijanaca :D, nažalost Glava je danas izašao iz zatvora, ali ne može sve biti savršeno.

Box je isto isproban. Za ove novce vrhunski.
Ja sam prezadovoljan.

U četvrtak sam napravio svoj setup sa inox žicom koju sam naručio, grijači koji su došli sa njim nisu me oduševili.

Jučer na putu od Hrvatske do Austrije (12h) samo 2 baterije promjenio, do sada je na cijevima išlo do 4 + male baterije koje sam nosio za rezervu.

Sad imam mali problem, išao sam mijenjati vatu danas (nakon 6 dana, tri različite tekućine, 60ml, još je super izgledala niti malo crna, pohvale za tkisa i tekućine), i od tada počinju moje muke sa ovim čudom, nikako da dobijem čistu aromu u pari, nakon par minuta na novom setupu počinje izgoreni okus, nema arome ni pare. Stavljao sam novu žicu, manje/više vate (mujo i još neku koju imam do sada je dobra bila), mijenjao Wate. Tako da sam trenutačno osuđen na orginal grijač.

Do čega bi moglo biti?

Hvala na pomoci.

• 0

D-I-A-B-L-O

D-I-A-B-L-O

Advanced Member

• RapidProgress
  • 2,845 posts
Poslikaj setup pa postavi slike.
  • 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.