Jump to content

Welcome to www.elektronske-cigarete.info
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Kašalj od e cigarete

• Please log in to reply
4 replies to this topic

laufer1

laufer1

Newbie

• Members
  • 2 posts
Juče sam dobio svoju e cigaretu i počeo sa parenjem,al evo već danas imam jak suh kašalj.predpostavljam da je razlog tome e cigareta (prije 2 mjeseca sam imao isti problem kad sam pario prijateljovu e cigaretu al tada sam mislio da nije od toga)

Parenje mi se jako sviđa i nebi volio da prestanem,ali ne razumijem zbog cega se to desava,inače nisam osoba koja je sklona alergijama i slicno,ali sam čitao na forumu da su neki alergični na PG a neki na VG a moja trenutačna aroma ima oba sastojka...

Molim vas za pomoc,dali je neko imao sličan problem? Jer stvarno ne bih zelio da prestajem sa parenjem. I potpuno sam novi u ovome tako da mi je svaki savet dobrodošao...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
  • 0

Babaterija

Babaterija

Advanced Member

• Administrator
  • 5,434 posts
Probaj cisti vg i glavu sa visim otporom.
  • 0

60nine

60nine

Advanced Member

• Members
  • 248 posts
  • LocationZagreb

kašalj ti može doć od nekoliko stvari..

- ne piješ dovoljno tekućine kad pariš, a para dosta isušuje sluznicu grla...

- alergičan si na PG (cca 1 od 10000 ljudi je alergično na PG)

- ako uvlačiš paru kao što si uvlačio cigaretu, nije dobro - promjeni način uvlačenja jer te para jače udara u grlo...

- previše nikotina u tekućini

- kao što je Babaterija rekao - probaj veći otpor glave/grijača (masa početnika ima ovakvih problema jer im uvale opremu sa otporima sa 1ohm ili niže)

- itd. itd...

bilo bi ok kad bi napisao i što točno koristiš od opreme, kakvu tekućinu (pg/vg omjer i količina nikotina), itd... puno lakše bi ti pomogli...

• 0

laufer1

laufer1

Newbie

• Members
  • 2 posts
U pitanju je e cigareta "KangerTech EMOW Mega" a otpor grijaca je 1.8 Ohm dali je to malo? A trenutno koristim tekućinu "von erl." Sa ukusom absinthe,nikotin 6mg/ml nažalost ne piše koji je omjer PG i VG.a što se tiče načina parenja,pušio sam kao obicnu cigaru.

Btw na nekim forumima piše da ljudi koji imaju problema sa sinusima (poput mene),nebi smeli da koriste e cigaretu.Dali je to samo mit ili ima istine?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
  • 0

60nine

60nine

Advanced Member

• Members
  • 248 posts
  • LocationZagreb

probaj malo zatvoriti dovod zraka na tanku - koliko znam Emow ima regulaciju zraka... probaj na 1-2 rupe...

svakako kad stavljaš novi grijač, pusti ga malo da se natopi tekućinom (cca 5 minuta) - pa onda kreni pariti (ako imaš ove novije kanger grijače koji koriste vatu umjesto silice - onda pusti malo duže, 10-15minuta jer im treba više vremena da se natope)

ne znam tko danas nema nekakav problem sa sinusima, pogotovo zimi :)

ako ti nije smetala cigareta - parenje bi ti trebalo puno manje smetati...

btw ne znam jel ovdje nestalo nekih komentara ili sam pobrkao threadove...

• 0

Dobrodošli na ec.i !!!

Forum o elektronskim cigaretama i svemu vezanom za njih.
Trenutno pristupate našim stranicamaim kao gost. Vidite samo dio foruma.

Ukoliko želite da ova poruka nestane, molimo vas da se logirate ili registrirate ako to još niste učinili.

Ugodan boravak na našem forumu želi vam ec.i team.